با خدمات سئو در تبریز ، رتبه ۱ گوگل متعلق به شماست! 🚀

با بهره‌گیری از خدمات سئو در تبریز ، سایت به کسب و کار شما امکان پیشرفت سریع در حوزه فعالیت‌تان را بخشیده و به سرعت در جایگاه های صفحه اول گوگل قرار خواهد داد که این سبب افزایش فروش محصول یا خدمات شما خواهد بود. تبریز تنها شهری است که به خاطر اطمینان خاطر همشهریان سئو سایت آنها را تضمینی و با عودت وجه درصورت نتیجه نگرفتن در گوگل کار میکنیم

طراحی سایت بدون در نظر گرفتن سئو ؛ مثل برگزاری مهمانی بدون دعوت کردن “مهمان”است با طراحی سایت در تبریز مهمانی برگزار کنید و با سئو از مهمان دعوت کنید که به مهمانی بیاید

خدمات سئو در تبریز شامل اقداماتی که در راستای بهبود جایگاه سایت شما در نتایج جستجو گوگل انجام میشود را خدمات سئو می نامیم. به طور کلی میتوان خدمات سئو سایت در تبریز را به ۵ دسته اصلی تقسیم نمود.

 1. سئو تکنیکال و ارگانیک
 2. بازاریابی محتوا
 3. لینک سازی داخلی
 4. لینک سازی خارجی
 5. لوکال سئو (سئو محلی)
 6. آنالیز و مشاوره

فرآیند انجام یک پروژه  بهینه سازی سايت در تبریز  معمولا با بهینه سازی ساختار کدنویسی قالب و اعمال استانداردهای سئو در سایت آغاز میشود.

پس از آن فرایند بازاریابی محتوایی و تولید محتوا سئو شده آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج جستجو گوگل شروع میشود. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، میتوان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی جایگاه آن را در نتایج جستجو گوگل بهبود بخشید.

ارزش های رندبیت در خدمات سئو در تبریز :  “ما شفاف هستیم “

در رندبیت هیچ چیز پنهانی وجود ندارد. ما با مشتریان خود روراست هستیم.

بزرگ‌ترین ارزش ما در ارائه خدمات سئو در تبریز ، شفافیت بالا است. از زمان ارائه پروپزال، عقد قرارداد و اتمام همکاری (کمتر اتفاق می‌افتد) تمامی فرآیندها در یک پنل اختصاصی ویژه در پیش چشم مشتریان است.

شما هرگز جملات زیر را از کارشناسان رندبیت نخواهید شنید :

«ما برای سئو شما داریم یک‌سری کارهایی انجام می‌دیم.»

«ما متدهای خاصی برای لینک‌سازی داریم که نمی‌خوایم به صورت عمومی منتشر کنیم.»

سئو شعبده‌بازی نیست! ما همه‌ی فرآیند را در پیش چشمان شما انجام می‌دهیم. در هر مرحله می‌توانید بر روی کار نظارت کنید. در پایان هر ماه گزارشی کامل از خدمات ارائه‌شده، دستاوردها یا افت‌های پروژه دریافت خواهید کرد. این گزارش در یک جلسه آنلاین ارائه شده و در پایان جلسه پاسخگوی سوالات شما هستیم.

استراتژی سئو در تبریز

طراحی استراتژی سئو اولین خشت در معماری امپراطوری

با یک استراتژی دقیق، فعالیت‌های ما در حوزه طراحی سایت، تولید محتوا و لینک‌سازی؛ هدف‌مند و ارزش‌آفرین خواهند شد. برای رسیدن به یک برنامه اجرایی و در نهایت موفقیت یک پروژه سئو، نیازمند شناخت اهداف کسب و کار، آنالیز رقبا و تحلیل رفتار کاربران هستیم.

این فرآیند از ۶ گام اصلی تشکیل شده که با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان رندبیت به صورت کاملاً اختصاصی برای کسب و کار شما انجام می‌شود.

 1. تحلیل دقیق وضعیت فعلی پروژه : شناخت اهداف کسب و کار و بررسی وضعیت امروز سایت با استفاده از داده‌های آماری و ابزارهای کاربردی
 2. آنالیز رقبا و تحقیق کلمات‌کلیدی : شناسایی عبارات پرجستجو و ارزشمند، آنالیز رقبا از نظر میزان و نوع ورودی، بررسی آمار حدودی از میزان جستجوی کلمات
 3. ماهیت کلمات و هدف کاربر از جستجو : آنالیز کلمات کلیدی و تحلیل هدف کاربر از جستجو به ما کمک می‌کند تا اهداف واقعی را از میان هزاران کلمه دست‌چین کنیم
 4. گروه‌بندی و طراحی ابر کلمات کلیدی : تشکیل ابر کلمات و گروه‌بندی عبارات برای شناسایی مفاهیم تکرار پذیر و اولویت‌بندی اهداف سئو
 5. تخمین میزان جستجو و اولویت‌بندی با استفاده از گوگل سرچ کنسول و گزارشات ابزار کیوردپلنر اهداف خود را متناسب به میزان جستجو اولویت‌بندی می‌کنیم
 6. نقشه انفجاری و ساختار درختی : طراحی نمای شماتیک استراتژی سئو و انتخاب صفحات لندینگ متناسب با ماهیت کلمات

چگونه با خدمات سئو در تبریز موفق شویم ؟

خدمات سئو مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ است که می تواند کسب و کارهای آنلاین را رونق دهد.

اگر شما هم دارای یک کسب و کار مبتنی بر اینترنت باشید،مسلما به دنبال راهی برای افزایش فروش،ترافیک و گردش مالی خود هستیدمطمئنا تبلیغات بسیار زیادی را در رابطه با خدمات سئو مشاهده کرده و شاید هم از خودتان پرسیده باشید که این خدمات چه سودی برایتان خواهند داشت؟!

خب، پاسخ این پرسش بسیار ساده است! شما بدون دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت و بهره‌گیری از کمک کارشناس سئو شانس بسیار کمی در بازار رقابتی آنلاین خواهید داشت. در صورت پیاده سازی خدمات سئو حرفه ای، وب‌سایت شما در رتبه های صفحه اول جستجوی گوگل قرار گرفته و فروش محصولات‌تان به شکل چشم‌گیری افزایش خواهد یافت! اما صبر کنید، این تنها مزیت خدمات سئو برای شما نیست.

با ما همراه باشید تا با معرفی خدمات سئو رندبیت از اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار اینترنتی‌تان مطلع شده و بهترین روش‌های اعمال آن بر کسب و کارهای مختلف را از نزدیک بشناسیم.

خدمات-سئو-در-تبریز

 

افزایش فروش و تحول کسب و کار شما با سئو
به دلیل افزایش وب سایت های ارائه دهنده خدمات سئو، یافتن گزینه ای مناسب و حرفه ای به امری نسباتا دشوار مبدل شده و نگرانی هایی رو برای مدیرانی که به دنبال بهترین متخصصان سئو هستند به وجود آورده است.اما رندبیت ، با گرداوری تیمی مجرب و متخصص درزمینه ارائه خدمات سئو قادر به رفع تمام نیازهای مشتریان خود بوده و با تضمین کیفیت خدمات خود، علاوه بر کاهش این نگرانی ها آماده همکاری حرفه ای با وب سایت و کسب و کار آنلاین شما به شکلی مستمر نیز می باشد.

چگونه در صفحه اول گوگل رتبه کسب کنیم؟
بدون شک یکی از اهداف اصلی در کلیه مراحل بهینه سازی و خدمات سئو، کسب رتبه در صفحه اول در جستجوهای گوگل بوده و لذا محور قالب تلاش‌های تیم رندبیت نیز بر همین هدف استوار است. ما با اعمال به‌روزترین اصول و قوانین گوگل سئو و بهینه سازی روی وب‌سایت‌ و محتوا، فرآیند رتبه‌بندی گوگل را به شکلی صحیح بکار گرفته و جایگاه مناسبی را از میان رقیبان‌تان برای شما بدست خواهیم آورد! فراموش نکنید که داشتن در صفحه اول جستجوی گوگل امر بسیار مهمی بوده و قادر به ایجاد تحولی چشم‌گیر در بازده کسب و کارتان خواهد بود.

امروزه ۸۰ الی ۹۰٪ کاربران اینترنت، از جستجوی گوگل برای یافتن فروشگاه‌ها و موسسات ارائه دهنده خدمات بهره می‌گیرند و همین مسئله به معنای وجود پتانسیلی عظیم از مشتریان بالقوه در این موتور جستجو می‌باشد.

به خاطر داشته باشید که هدف قرار دادن و جذب چنین حجمی از مشتریان، دستاورد بزرگی است که تنها از طریق سئو امکان پذیر است! بنابراین وب‌سایت‌ خود را به دستان مطمئن رندبیت بسپارید تا با ارائه خدمات سئو به شکلی حرفه‌ای و اعمال موارد زیر، کسب‌ و کارتان را رونق ببخشیم.

خدمات-سئو-در-تبریز

با سئوکار در تبریز رتبه ۱ گوگل را رزرو کنید

شما بعد از بهینه سازی و سئو سایت خود نیازمند پشتیبانی توسط یک سئوکار در تبریز هستیند که رتبه خود را در نتایج اول گوگل حفظ کنید . شرکت رندبیت بعد از خدمات سئو در تبریز سایت شما را در طولانی مدت پشتیبانی میکند تا در رتبه های اول گوگل نتیجه خود را تثبیت کنید.

سایت های فروشگاهی و شرکتی برای دیده شدن و فروش بیشتر نیازمند خدمات سئو و پشتیبانی سئو در تبریز به صورت مداوم هستند و شرکت رندبیت با سئوکار در تبریز به صورت حرفه ای در تمامی مراحل سئو با شما صادق بوده و با گزارش های ماهیانه پیشرفت کار و بهترشدن رتبه شما در گوگل همراه شما خواهد بود .

مجموعه‌ای کامل از خدمات سئو در تبریز و اعمال مهارت‌هایی از قبیل بررسی و انجام کلمات انکر تکست(کلمه کلیدی)، گرفتن سیگنال از شبکه های اجتماعی و بهینه‌سازی متن رپورتاژ آگهی بر روی بخش‌های مختلف وب‌سایت‌ شما، کلیه نیازتان را برآورده کرده و به شما کمک می کند که در بازار رقابتی آنلاین سهم مهمی داشته باشید.

seo-in-tabriz

با سئو در تبریز در صنعت خود بدرخشید

تبریز یکی از کلانشهرهای پیشرو در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است که با استارتاپ هایی چون قونقا (تاکسی آنلاین ) ، وای بای (سفارش آنلاین غذا) و هزاران کسب و کار اینترنتی دیگر است که برای دیده شدن از خدمات سئو در تبریز بهره بردند و طراحی سایت و بهینه سازی برای برندسازی کسب و کار آنها همانند اهرمی عمل کرد .

تیم رندبیت با ارائه دادن سئو در تبریز به عنوان یکی از شاخص ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت در تبریز است که توانسته کسب و کار های تبریز را در بین کسب کارهای دیگر شهرهای ایران متفاوت و منحصر به فرد کرده است به طوری که به نوعی رقابت بین سئوکاران شهرهای مختلف با تبریز در کسب و کارها سبب شده که بتوانیم باز هم مث همیشه نام تبریز را در بین تمامی شهر ها برتر نشان دهیم و مشتریان شما را در سراسر ایران را به سمت محصول و خدمات شما در تبریز سوق دهیم .

چرا برای سئو بهتر است از تبریز استفاده کنید؟

سئو امری است که برای رقابت نیاز به همفکری با کارفرما و جلسه های متعدد در سر هر ماه برای بررسی و نحوه سرمایه گذاری و پیشبرد صحیح پروژه می باشد .
بنابر این شما برای سئو سایت در تبریز به یکی از شرکت های سئو در شهر تبریز بسپارید تا هم همفکری داشته باشیم برای رقابت با رقبای شما در اینترنت هم حوزه کاری شما را بررسی کنیم و بهترین راهکار را ارائه دهیم.

چگونه در سئو محلی تبریز نتیجه بگیریم ؟

در برخی از پروژه ها در تبریز و شهر های ایران میبینیم که کسب و کار ها علاقه دارن در منطقه ای که در آن فعالیت فیزیکی دارند رشد کنند و از همان منطقه مربوطه مثلا تبریز محصولات یا خدمات خود را ارائه دهند ما برای این نوع کسب و کار ها پیشنهاد ویژه ای داریم که در منطقه آذربایجان و تبریز در نتایج گوگل نمایش بدهیم که به اصطلاح به این نوع سئو سئو محلی میگویند.

“ما در حوزه قالب های بتن فعالیت میکنیم و بازاریابی ما به صورت سنتی بود بعد از آشنایی با مهندس رنجبرپور و تیم متخصص و صادق آنها تونستیم با طراحی سایت و سئو فروش خودمون رو در سراسر ایران به حداکثر برسونیم من از همینجا از تیم صادقشون تقدیر و تشکر میکنم

حاج یونس صباغی – قالب بتن صنعت یدک آذربایجان

“ما وارد کننده بلور و کریستال کارخانه های اگرمن و آلیش در ایران بودیم که با طراحی سایت حرفه ای و مشاوره های مهندس رنجبرپور و تیم رندبیت توانستیم در کلمات ‘اگرمن’و ‘آلیش’ در گوگل اول باشیم و فروشمان چندین برابر افزایش یابد من زیاد به سایت و فروش اینترنتی اعتقاد نداشتم ولی معجره می کنه ممنونم از تمامی عوامل شرکت توانمند رندبیت

رحیم عباسی – فروشگاه اینترنتی ماکوشاپ

“من در حوزه املاک شهرک خاوران فعالیت میکنم از مهندس رنجبرپور خواستم که با دامنه هایی که ثبت کردم صفحه اول گوگل ۱۰ مورد اول گوگل رو برام سئو کنه و ۱۰ تا سایتم در اول گوگل باشه مهندس با استراتژی و سئو حرفه ای در عرض ۶ ماه تمام سایت های من رو به اول گوگل آورد تشکر میکنم از مهندس و پرسنل محترمشون

مهندس بهروز ناسوتی املاک شهر آفتاب خاوران

“تولید کننده انواع آباژور چهره و تندیس های اون هستم بعد از طراحی سایت توسط تیم شما تونستم نتایج خوبی در کلمه کلیدی “آباژورچهره” کسب کنم و فروش کسب وکارم رو از طریق اون افزایش بدم تشکر میکنم همینجا از مهندس رنجبرپور به خاطر راهنمایی های صادقانه اشون که به من مشاوره سئو دادن و من تونستم سایت ام رو بالا بیارم در گوگل

سعید تقی زاده – فروشگاه اینترنتی گوزل کالا

“کار کردن با مهندس رنجبرپور یه هیجان خاصی داره همیشه پیگیر سایت ما و افزایش فروشی ما هستن تیم رندبیت تونست خدمات مارو که به بازاریابی اینترنتی اعتقادی نداشتیم راه اندازی کند و بینهایت از مهندس رنجبرپور و تیم رندبیت نهایت تشکر رو میکنم

مهندس میرهادی قدیری – کارخانه سازه فضایی آسمان گستر

سوالات متداول

انجام خدمات سئو چقدر زمان میبرد؟

خدمات سئو و بهینه سازی سایت به صورت میانگین از ۳ ماه تا ۶ ماه زمان بر هست و تمامی پروژه های سئو رندبیت ۶ ماهه بسته میشود و بعد از ۶ ماه پشتیبانی خواهد شد و این مدت بستگی به سختی کلمه کلیدی و رقیای حوزه کاری شما دارد .

هزینه خدمات سئو و بهینه سازی سایت بستگی به حوزه کاری و کلمات کلیدی و رقبای شما دارد .برای استعلام دقیق قیمت با کارشناس ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹ کارشناس سئو رنجبرپور

اولین عامل به نحوه کدنویسی سایت شما و محتوای منتشر شده توسط شما بستگی دارد و میزان اعتبار سایت شما نزد گوگل تاثیر زیادی در نتایج شما در گوگل دارد . اگر قبلا بر روی سایت خود سرمایه گذاری کرده باشید روند سئو سریع تر و با هزینه کمتر اجرا میشود

با توجه به این که سایت شما باید سئو شده کدنویسی شده باشد ما سایت شما را در حین انجام خدمات سئو رایگان باز طراحی میکنیم از این بابت نگرانی نداشته باشید

این امر قابل انجام هست ولی نه با خدمات سئو و بهینه سازی بلکه با راه اندازی تبلیغات در گوگل شما میتوانید با پرداخت هزینه به ازای هر ورودی از گوگل در اول گوگل به صورت محدود باشید ولی سئو دائمی و همیشگی است

میانگین امتیازات ۵ از ۵

4 دیدگاه برای “سئو در تبریز | سئوکار در تبریز 🚀

  • علی رنجبرپور گفته:

   سلام وقت بخیر جناب ایمانی
   شما میتونید با کارشناسان سئوکار ما در تبربز صحبت کنید تا راهکار های ويژه ای برای دیده شدن کسب و کار شما در رتبه های اول گوگل ارائه بدن و با استراتژی اصولی در کمترین زمان به هدفتون برسید
   الان بیشتر کسب و کار ها در تبریز با بهینه سازی سایت در تبربز میتونن فروش ویژه ای در محدوده تبریز برای همشهریان ارائه دهند که چندین پروژه برای لوکیشن تبریز کار کردیم
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناس ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *