طراحی سایت در زنجان ، زنگان قدیم

نام تجاری شما بی نظیر است . هم باید باشد

زنجان از شهر هایی است که معروف به زنگان قدیم است شما برای ورود به بازار آنلاین در زنجان نیاز به یک سایت دارید که از طریق آن خدمات و محصولات خود را معرفی کنید . شهر زنجان، شهری مذهبی و توریستی رو به پیشرفت است و طراحی سایت در زنجان به شما کمک می کند با داشتن سایت شیک میزبان مشتریان خود از سراسر ایران در فضای آنلاین باشید .

web-site-design

طراحی سایت در زنجان

ما برای اولین بار در زنجان، پکیج های حمایتی بسیار عالی برای شما در نظر گرفتیم که با سفارش طراحی سایت فروشگاهی، برای شما فعال خواهد شد. تصور می کنید با طراحی سایت فروشگاهی برای شما کار ما تمام است؟ بگذارید مثالی بزنیم. اگر شما در محله ای شعبه جدید افتتاح کنید، بعد از گذشت چند ماه مشتری نداشته باشید و عملا سودی کسب نکنید، آیا اقدام به بستن آن شعبه نمی کنید؟

سایت نیز یکی از شعبه های فروشگاه شما در بستر اینترنت است. اگر نتوانید از طریق سایت به سود و فروش بیشتر برسید عملا آن را خواهید بست. تیم رندبیت در قبال شعبه اینترنتی شما مسئولیت دارد. بعد از طراحی سایت فروشگاهی، تازه کار تیم حرفه ای سئو و استراتژی و تولید محتوا آغاز می شود. وظیفه این تیم، به سود رساندن سایت فروشگاهی شما و شناساندن آن به مردم و کاربران اینترنت است.

طراحی سایت شرکتی

طراحی انواع وبسایت های شخصی، شرکتی برا درج نمونه کار ها و معرفی خدمات و محصولات

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری مناسب برای وبلاگ های تخصصی و خبرگزاری های عمومی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به همراه اپلیکیشن رایگان مثل دیجی کالا

پشتیبانی سایت

تعمیر وبسایت های وردپرسی خراب شامل بروزرسانی، بالابردن سرعت و رفع خطاهای رایج

امروزه با گسترده تر شدن فضای مجازی و اینترنت، کسب و کارها و شرکت های زیادی مایل به حضور در این عرصه هستند. اما نکته اساسی اینجاست که چگونه حضور موثر و مفیدی در اینترنت داشته باشیم؟ یک شرکت تجاری، صنعتی، فناوری و … هر کدام ماهیت خاص خود را دارند که باید در طراحی سایت آنها به این نکته توجه داشت. ما بر اساس ماهیت شرکت های شما اقدام به طراحی سایت های بسیار عالی و زیبا خواهیم کرد که بتوانید از طریق آن به معرفی شرکت خود و کسب درآمد بپردازید.

تیم تخصصی رندبیت، با بهره گیری از متخصصان در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت در زنجان، استراتژی محتوا، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ، نه تنها بهترین سایت شرکتی را برای شما طراحی خواهد کرد، بلکه به فکر شناساندن آن در دنیای اینترنت و خدمات مختلف دیگر نیز می باشد.

تیم رندبیت در زمینه طراحی سایت فروشگاهی در زنجان و طراحی سایت زنجان، دارای سابقه درخشان می باشد.

طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت ماکوشاپ

www.maku-shop.com
فروشگاه اینترنتی کریستال و بلور

طراحی سایت صباغی

www.syazerbaijan.com
فروش قالب بتن و جک های سقفی

طراحی سایت گوزل کالا

www.gozalkalla.ir
فروشگاه اینترنتی آباژور چهره

طراحی سایت کیان دانش

www.kian-danesh.com
موسسه اعزام به خارج آماج کیان دانش

طراحی سایت هونام تی وی

www.hoonamtv.com
رسانه ای از شگفتی ها در هونام

طراحی سایت شهرک خاوران

www.khavaran.city
سایت رسمی شهرک خاوران تبریز

رضایت شما، افتخار ماست

طراحی سایت باید هدف داشته باشد

کار رندبیت در زمینه طراحی و اجرا، تمرکز بر روی کمک به شرکت ها در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به بهترین نحو می باشد. کار ما ترکیب هنر و علم است. رندبیت با داشتن متخصصان طراحی UI و UX قادر است نهایت ظرافت و کاربردپذیری را به نمایش درآورد.

 

سوالات متداول مشتریان طراحی سایت

Most frequent questions and answers

بعد از سفارش طراحی سایت به کارشناسان ما از زمان پرداخت اول پیش پرداخت پروژه طراحی سایت شما شروع میشود و در حدود ۱ هفته کاری تحویل داده میشود .

هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سایت شما و خدماتی که میخواهید سایت شما داشته باشد بستگی دارد ولی به صورت کلی هزینه طراحی سایت رندبیت از  یک میلیون شروع میشود و تا چند صد میلیون میتواند هزینه طراحی یک سایت باشید 

تیم رندبیت بعد از طراحی سایت و اتمام پروژه به مدت ۱ سال رایگان  سایت شما را پشتیبانی خواهد کرد و بعد از اتمام قرارداد پشتیبانی شما میتوانید با عقد قرار داد پشتیبانی طولانی مدت بارندبیت همکاری داشته باشید

بله صد در صد تمامی سایت های ما بر پایه سئو کدنویسی میشوند و برای موتور جستجوی گوگل بهینه شده اند و در نام برند شما در نتیجه اول گوگل خواهید بود ولی اگر به بالا آمدن در کلمات کلیدی کسب وکارتان مد نظرتون هست باز جواب ما بله هست به شرطی که از خدمات سئو تیم رندبیت استفاده کنید .

سایت شما با اخرین متد طراحی خواهد شد و با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا در صورت درخواست شما با استفاده از سیستم اختصاصی php laravel  کدنویسی خواهد شد