طراحی سایت در ارومیه ، پاریس ایران

نام تجاری شما بی نظیر است . هم باید باشد

ارومیه از شهر هایی است که معروف به دارالنشاط ، پاریس ایران است شما برای ورود به بازار آنلاین در ارمیه نیاز به یک سایت دارید که از طریق آن خدمات و محصولات خود را معرفی کنید . طراحی سایت در ارومیه به شما کمک می کند با داشتن سایت شیک میزبان مشتریان خود از سراسر ایران در فضای آنلاین باشید .

طراحی سایت شرکتی

سایت شما معرفی هویت شماست شاید کسی یک بار هم به صورت حضوری به دفتر شما مراجعه نکرده باشد ولی سایت شما همیشه در دسترس بوده و کسی که کار تجاری یا از خدمات شرکت شما استفاده میکند یک بار هم که شده باشد از سایت شما دیدن می کند به همین دلیل طراحی سایت شرکتی در ارومیه حائز اهمیت است . همچنین ارومیه یکی از شهرهایی است که برای تمام نقاط ایران خدمات شرکتی ارائه کرده و یا محصولات خود را به فروش میرساند و بهترین گزینه برای نشان دادن هویت کسب و کار و حرفه ای بودن شما ، سایت شماست .

طراحی سایت

طراحی انواع وبسایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و خبری همراه با آموزش و پشتیبانی

طراحی اپلیکیشن

با ساخت یک برنامه قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید

سئو و بهینه سازی

کسب و کارتان را به سرعت در جایگاه های صفحه اول گوگل قرار دهید و مشتری جدید پیدا کنید

پشتیبانی سایت

تعمیر وبسایت های خراب شامل بروزرسانی، بالابردن سرعت و رفع خطاهای رایج

آموزش

با یادگیری طراحی سایت براحتی و بدون کدنویسی سایت خود را طراحی کنید

ساخت فروشگاه اینترنتی + اپ رایگان

کسب و کارها، بازاریان و اصناف جهت ورود به دنیای جدید اینترنت می باشد. طراحی سایت در ارومیه، یکی از اهداف بلند مدت ما می باشد تا بتوانیم تمام اصناف و بازاریان را وارد دنیای اینترنت کنیم. در این راستا سایت های فروشگاهی متعددی برای کسب و کار و بازاریان راه اندازی کرده ایم و در این زمینه سابقه ای درخشان داریم

سایت نیز یکی از شعبه های فروشگاه شما در بستر اینترنت است. اگر نتوانید از طریق سایت به سود و فروش بیشتر برسید عملا آن را خواهید بست. تیم رندبیت در قبال شعبه اینترنتی شما مسئولیت دارد. بعد از طراحی سایت فروشگاهی ما یک اپلیکیشن اندروید رایگان برای فروشگاه اینترنتی شما تولید میکنیم که رقیبی جدی برای دیجی کالا باشید !

Question

رضایت شما، افتخار ماست

طراحی سایت باید هدف داشته باشد

کار رندبیت در زمینه طراحی و اجرا، تمرکز بر روی کمک به شرکت ها در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به بهترین نحو می باشد. کار ما ترکیب هنر و علم است. رندبیت با داشتن متخصصان طراحی UI و UX قادر است نهایت ظرافت و کاربردپذیری را به نمایش درآورد.

 

سوالات متداول مشتریان طراحی سایت

Most frequent questions and answers

بعد از سفارش طراحی سایت به کارشناسان ما از زمان پرداخت اول پیش پرداخت پروژه طراحی سایت شما شروع میشود و در حدود ۱ هفته کاری تحویل داده میشود .

هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سایت شما و خدماتی که میخواهید سایت شما داشته باشد بستگی دارد ولی به صورت کلی هزینه طراحی سایت رندبیت از  یک میلیون شروع میشود و تا چند صد میلیون میتواند هزینه طراحی یک سایت باشید 

تیم رندبیت بعد از طراحی سایت و اتمام پروژه به مدت ۱ سال رایگان  سایت شما را پشتیبانی خواهد کرد و بعد از اتمام قرارداد پشتیبانی شما میتوانید با عقد قرار داد پشتیبانی طولانی مدت بارندبیت همکاری داشته باشید

بله صد در صد تمامی سایت های ما بر پایه سئو کدنویسی میشوند و برای موتور جستجوی گوگل بهینه شده اند و در نام برند شما در نتیجه اول گوگل خواهید بود ولی اگر به بالا آمدن در کلمات کلیدی کسب وکارتان مد نظرتون هست باز جواب ما بله هست به شرطی که از خدمات سئو تیم رندبیت استفاده کنید .

سایت شما با اخرین متد طراحی خواهد شد و با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا در صورت درخواست شما با استفاده از سیستم اختصاصی php laravel  کدنویسی خواهد شد