درباره ما
خوشحالیم که میخواهید بیشتر درمورد ما بدونید
ما ماهی برکه ایم اما به سرمان شور نهنگ است این برکه ی بی حوصله اندازه ی ما نیست
فرهنگ رندبیت
رندبیت بر پایه صداقت و شفافیت جلو میره خیلی خوشحالیم که صداقت و شفافیت اولین و مهم ترین فاکتور در رندبیت است یک برند با جایزه ها یا مشتری های خاص برند نمیشه یه برند زمانی خلق میشه که با مشتری ها رو راست باشی و خدمات درستی ارائه بدی ما رشد را این چنین معنا میکنیم : رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید. ما در رندبیت شاید شک کنید ولی از جمله “بلد نیستم و به زودی یاد خواهم گرفت “ استفاده میکنیم چون به این اعتقاد داریم که تکنولوژی همیشه در حال پیشرفته و ما هم در حال یادگیری و همیشه در حال یادگیری بودن اساس شرکت ماست .

زندگی رندبیت
ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. اما زندگی که فقط کار نیست. تفریح و شادی هم برای یک تیم خوب و سرزنده لازم است. پس سعی می‌کنیم قدر تک تک لحظاتی که در کنار هم هستیم را به خوبی بدانیم.

در زندگی رندبیت باید اول از همه، به شعار زیر اعتقاد داشته باشید:

“حال خوب در زندگی حرفه ای، نتیجه تعامل با هم تیمی های حرفه ایه”

تیم رندبیت
تیم رندبیت به چند نفر محدود می‌شود اما روزی می رسد ما یک تیم بزرگتر با ایده‌های بزرگتر که در سر می‌پرورانیم هر روز شاهد کارمندهای بیشتر از سراسر ایران عزیز در اختبار داشته باشیم دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم رتدبیت ، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند.

علی رنجبرپور
مدیر عامل و طراحی سایت
علی نجفی
طراح اپلیکیشن
آیسان اسکندری
طراح گرافیست و امور مشتریان
سیامک فضل الهی
برنامه نویس و طراح اپلیکیشن
عباس حسنلو
برنامه نویس لاراول و php
کیمیا نامدار
سئوکار و بهینه ساز سایت