طراحی اپلیکیشن در تبریز

با طراحی اپلیکیشن . کسب و کار خود را توسعه دهید .

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامه قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن در تبریز ، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد.
طراحی-اپلیکیشن-در-تبریز

خدمات طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر اولین ها بارها شاهد تولید اپلیکیشن های خدماتی در سطح تبریز با برنامه نویسان حرفه ای شده است برنامه نویسی اپ یکی از حرفه های برنامه نویسان اپ این کلانشهر به حساب می آید که سبب تولید اپ هایی چون :

  1. قونقا (تاکسی آنلاین تبریز )
  2. وای بای ( سفارش آنلاین غذا تبریز)
  3. آپاریو (خشکشویی آنلاین تبریز)

و هزاران اپلیکیشن در تبریز شده است که با پلن های درآمدی حرفه ای و سرمایه گذاری توانستند حرفی برای گفتن در سطح آذربایجان و حتی ایران داشته باشند .
رندبیت با داشتن تیم حرفه ای در زمینه طراحی اپلیکیشن در تبریز میتواند علاه بر طراحی اپ برای کسب و کار شما یک مشاور برای به درآمد رساندن اپلیکیشن یاری کند به امید روزی که تبریز هم اپ های حرفه ای در سطح ایران داشته باشد و بتواند فراتر از آذربایجان حرفی برای گفتن در اپلیکشن های خدماتی داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

با طراحی اپلیکشتن فروشگاهی مثل اپلیکیشن دیجی کالا که بتوانید به وسیله اپلیکیشن اقدام به فروش محصولات فروشگاه کنید

طراحی اپلیکیشن شرکتی و خدماتی

با طراحی اپلیکیشن شرکتی خدمات خود را متفاوت تر به مشتریان و کاربران خود معرفی کنید و برند شود

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی انواع اپلیکیشن های اندروید در تبریز توسط فریم ورک های ریکت نیتیو و فلاتر توسط کارشناسان طراحی اپلیکشن رندبیت

طراحی اپلیکیشن ios

طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن های ios در تبریز با انواع فرم ورک ها و برنامه نویسی سوئیفت توسط کارشناسان رندبیت

طراحی اپلیکیشن اندروید در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز با هر نوع پلتفروم مد نظر شما قابل راه اندازی است طراحی اپلیکیشن اختصاصی در تبریز با استفاده از برنامه نویسی جاوا یا بااستفاده از cross platform های مانند فلاتر ، ریکت میتوان خروجی برای تمامی دستگاه های اندروید ، ios و حتی ویندوز هم برای شما تولید کرد .

ما همیشه بامشتریان خود صادق هستیم :

  طراحی اپلیکیشن با ابزار آماده = قیمت کمتر 

طراحی اپلکیشن با کدنویسی اختصاصی = قیمت معقول

  دلیل اصلی تفاوت قیمت های شرکت های مختلف برای طراحی اپلیکیشن همین موضوع است

طراحی اپلیکیشن تبریز

سهیل در رصد کالا در زنجیره تجاری

شارژ مستقیم، خرید پین و بسته های اینترنتی

نیازمندیهای رایگان شهر شما در اپ دیجی آلور

سامانه صدور سند حمل ونقل بار درون شهری

worksmaple-application

اپلیکیشن فروشگاهی با امکانات کامل یک فروشگاه

دانلود، نصب، بروزرسانی، خرید و اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن خرید بلیت هواپیمای داخلی، خارجی و رزرو هتل

فروش اینترنتی محصولات شوینده و بهداشتی در کشور

رضایت شما، افتخار ماست

طراحی سایت باید هدف داشته باشد

کار رندبیت در زمینه طراحی و اجرا، تمرکز بر روی کمک به شرکت ها در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به بهترین نحو می باشد. کار ما ترکیب هنر و علم است. رندبیت با داشتن متخصصان طراحی UI و UX قادر است نهایت ظرافت و کاربردپذیری را به نمایش درآورد.

 

سوالات متداول مشتریان طراحی سایت

Most frequent questions and answers

بعد از سفارش طراحی سایت به کارشناسان ما از زمان پرداخت اول پیش پرداخت پروژه طراحی سایت شما شروع میشود و در حدود ۱ هفته کاری تحویل داده میشود .

هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سایت شما و خدماتی که میخواهید سایت شما داشته باشد بستگی دارد ولی به صورت کلی هزینه طراحی سایت رندبیت از  یک میلیون شروع میشود و تا چند صد میلیون میتواند هزینه طراحی یک سایت باشید 

تیم رندبیت بعد از طراحی سایت و اتمام پروژه به مدت ۱ سال رایگان  سایت شما را پشتیبانی خواهد کرد و بعد از اتمام قرارداد پشتیبانی شما میتوانید با عقد قرار داد پشتیبانی طولانی مدت بارندبیت همکاری داشته باشید

بله صد در صد تمامی سایت های ما بر پایه سئو کدنویسی میشوند و برای موتور جستجوی گوگل بهینه شده اند و در نام برند شما در نتیجه اول گوگل خواهید بود ولی اگر به بالا آمدن در کلمات کلیدی کسب وکارتان مد نظرتون هست باز جواب ما بله هست به شرطی که از خدمات سئو تیم رندبیت استفاده کنید .

سایت شما با اخرین متد طراحی خواهد شد و با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا در صورت درخواست شما با استفاده از سیستم اختصاصی php laravel  کدنویسی خواهد شد